Tellimine ja kontakt

Numeroloogia, erinevalt tavapärasest ennustamisest, avab ukse inimese sügavamale olemusele, tuues esile tema varjatud võimed, annid ja potentsiaali. See ei piirdu ainult pinnapealsete vaatlustega, vaid sukeldub sügavuti isiku unikaalsesse maailma. Numeroloogiline isikukaart on võti, mis aitab avastada ja usaldada oma sisemist häält – olgu see suurte elumuutuste või argielu pisiasjade puhul. Lisades oma töödele ka astroloogia elemendid, juhin ma teid võimaluste maailma, kuid tõelised vastused peituvad teie enda sees.

Meie elu on kui teekond, kus on ette määratud algus ja lõpp, kuid vahepealne rada on meie enda valida. Sarnaselt orienteerumismängu kontrollpunktidega, on meie elus õppetunnid, mille läbimine on iga inimese isiklik valik. Kas valida pikem, keerukam rada või lühem ja otsem tee, kiiresti või aeglaselt – see on teie kätes. Isegi eksides jõuame sihtkohta, kuid teekond võib osutuda pikemaks ja raskemaks. Kui aga õppida usaldama oma intuitsiooni ja arendada oma loomulikke võimeid, saab teekond elu algusest lõpuni sirgemaks ja sujuvamaks.

Töö, mille teile koostan, on umbes 25-28 lehekülge pikk, kusjuures pool sellest keskendub sünnikuupäeva, elutee ja nime põhjalikule analüüsile, lisades ka astroloogia elemendid nagu Kuu asend, mis peegeldab alateadvust. Ülejäänud osa käsitleb tulevikuvõimalusi – tsükleid, apogeesid, isiklikke aastaid, kuid ja päevi, keskendudes aastatele 2024-2026. Tulevikus on võimalik seda tööd täiendada ja lisada köidetud versioonile.

Kuna elan linnast väljas, ei paku ma silmast silma konsultatsioone, kuid olen pühendunud teie isikliku numeroloogilise teekonna sügavale ja põhjalikule uurimisele ja kirjeldamisele.

Numeroloogiline horoskoop maksab PDF failina meilile 40 EUR,
postiga 45EUR.
Ainult kolme aasta prognoos PDF failina meilile 10 EUR.

Kui mõtled järele ja soovid tellida, siis saadan Sulle arve. Kui arve tasutud, siis töö tuleb
nädala jooksul.

Vajalik info:
EES ja PEREKONNAMIMI
kui nimi on muutunud, siis ka NEIUPÕLVENIMI
sünniaeg – PÄEV, KUU, AASTA
SÜNNIKELLAAEG (hea oleks vähemalt ligikaudne, kui täpset ei tea)
SÜNNIKOHT (vajalik ainult linna nimi)
POSTIAADRESS (Kui tööd soovid postiga ja paberkandjal.

Saada tellimus meilile:
kai@numeroloogia.ee

Scroll To Top