KODU JA NUMEROLOOGIA

Mõtle oma majanumbritele, millistes oled elanud või elad. Igal neist on oma eriline atmosfäär ja energeetika. Mõni on rahulik ja mugav, mõni on helge ja lausa kutsub külla. Numeroloogiast lähtudes avaldab kodule mõju tema number.

Selleks, et saada teada kodu vibratsioone tuleb kahe ja kolmekohalised numbrid teisendada ühekohalisteks. Näiteks 65= 6+5=11. 32= 3+2=5. Meisternumbreid 11, 22 ja 33 ei teisendata.

Samuti vaadeldakse korterinumbreid. Lõpuks võib kokku liita nii maja kui ka korterinumbri ning vaadelda nende koosmõju.

Mitmekohalistel numbritel võib vaadelda ka kõiki numbreid eraldi, sest igal numbril on oma mõju, aga koosmõju siiski tugevam.

Kui maja või korteri number on kahe või kolmekohaline, siis esimene number räägib füüsilisest tervisest, teine psühholoogilisest ja emotsionaalsest seisundist ja kolmas mõistuse aktiivsusest. 

MAJA 1

See maja sobib ideaalselt uuteks kogemusteks: originaalseteks ideedeks, suhete alustamiseks, äriideede alustamiseks ning kompleksidest vabanemiseks. Elu möödub siin kiirelt. Suhted on eredad ja avatud. Selle maja elanikud tunnevad soovi saavutada uusi kõrgusi, muutuda tugevamaks ja sõltumatuks. Seepärast paljud neist elanikest külastavad fitness klubisid, tõstavad kvalifikatsiooni ja soovivad omandada uusi teadmisi. Sellega seonduvalt sellistes kodudes palju külalisi ei käi, sest elanikud on väga hõivatud. Selline kodu sobib sportlastele, üliõpilastele, rännumeestele ja tugevatele ning sõltumatutele meestele ning naistele.

KORTER 1

See number räägib eredast elust, mis on täis pikitud sündmusi. Sümboliseerib õnne, rõõmu ja palju pidusid. Ta viib inimese kuulsusele ja edule ning suurendab sisemist veetlust. See number annab hea füüsilise tervise, mis tuleneb tugevast ja tervest südamest. Või siis ka vastupidi: inimene võib haigestuda südame ja veresoonkonna haigustesse. Kui see number asub teisel kohal, siis tunnistab see mõningast emotsionaalsest külmusest. Emotsioonid alluvad teadvusele ja ainult temast sõltub tunnete avaldumise mõõdukus. Kolmandal kohal asuv 1 tähistab mõningast egoismi ja karmust. Selliste inimeste karma ei sõltu teistest, kes temaga koos elavad vaid toimib oma graafikus.

MAJA 2

Sellise numbriga majas on tavaliselt vaikne ja mugav atmosfäär, sõltumata sellest, kui palju on sellel majal kortereid või korruseid. Sellele majale on omane teatud maagiline jõud, mis paneb inimesi siin-seal midagi või mingit seisundit parendama. Enamasti on sellistel majadel väike aiamaa või rohelised taimed maja ees. Selle maja elanikud on väga abivalmid üksteist aitama, mis muudab seal elu veelgi mugavamaks. See on suurepärane maja perekonnale, kuhu lapsed hiljem tagasi tulevad külastama oma vanemaid. See on ideaalne elupaik õpetajatele, sotsiaaltöötajatele, aiandushuvilistele, aga ka pensionäridele.

KORTER 2

2 tugevdab seksuaalset ligitõmbumist, tugevdab emotsioone ja tundeid ning võib esile kutsuda melanhooliat. Samas ei sega see saavutamast õnne perekonnaelus. Füüsiline tervis ja terve mõistus sõltuvad inimese emotsionaalsest tasandist. Stressiperioodil tervis halveneb ja heal perioodil tugevneb. 2 tugevdab inimeste vastastikust tõmmet ja sõltuvust üksteisest. Samuti paneb ta inimese sisemised rütmid alluma Kuu rütmidele. Seepärast tunnevad need inimesed kasvava Kuu ajal jõu juurdevoolu, aga enne kuuloomist nõrkust. 2 võib olla alluv närvi- ja maohaigustele. Aga tugevdab sisemist emotsionaalset ja intellektuaalset arengut.

MAJA 3

See on õnnelik maja. See ei tähenda, et seal poleks kunagi ebameeldivusi, aga elanikud ületavad need kergelt oma suure hingejõuga. Nad on alati valmis vastu võtma külalisi. Kogu majas valitseb loominguline atmosfäär. Siin on õnnelikud loomeinimesed, poeedid, näitlejad, kirjanikud ja neile, kes armastavad fantaseerida. Elanikud püüavad siia tuua midagi unikaalset ja huvitavat.

KORTER 3

3 annab palju füüsilist ja elujõudu, tugevdab kirglikkust ja mõnikord ka raevu, toob suure füüsilise koormuse ja palju tööd. Samuti annab ta edu igas tegevussfääris, mis on seotud füüsilise tegevusega ning aitab vabaneda sõltuvusest teistest inimestest. See number võib anda teravaid põletikulisi protsesse, mis ühest küljest ei lase haigustel muutuda kroonilisteks, aga teisest küljest seob omavahel intellektuaalse ning vaimse arengu füüsilise tervisega. Kui tervis on halb, siis ei tööta ka mõistus hästi. Kuid energiate tasakaalustamiseks on see kergem number kui 1. Füüsilised harjutused annavad mitte ainult reipuse ja värskuse, aga taastavad ka hingelise ja vaimse jõu.

MAJA 4

See maja loob rahuliku rutiini ja stabiilsuse atmosfääri. Ta on ideaalne perekondlike või äriliste suhete arendamiseks ning lisab oma elanike iseloomule rahulikkust ja kannatlikkust. Siin tunnevad ennast hästi inimesed, kelle töö on seotud maaga, näiteks põllumehed, aednikud ja aiakujundajad. Aeg möödub siin kiiresti meenutab pidevalt saavutatud progressi ja edu. See on ideaalne maja ehitajatele, arhitektidele, üliõpilastele, pangandustegelastele ja mänedžeridele. See maja toetab neid, kes on orienteeritud arengule ja eesmärkide saavutamisele. 

KORTER 4

4 tugevdab intellekti ja annab võime saavutada edu intellektuaalsetes tegevustes, toob palju kohtumisi ja suhtlemist ning toob edu sõitudel ja õpingutes. Soodustab vastuvõtlikkust nakkushaigustele või võõraste mentaalsete programmide üle võtmist. Seepärast tuleb hea tervise saavutamiseks õppida sõbraliku suhtlemise kunsti võrdsetel alustel, et mitte allutada teisi ega lasta allutada ennast. Harjutused, mis aitavad parandada liikuvust ja liigeste tööd, aitavad vabaneda liigestesse kogunenud negatiivsetest energiatest ja emotsioonidest. Mõistust aitavad arendada hingamisharjutused ja spetsiaalsed tehnikad. 

MAJA 5

Selle numbriga majas on alati palju liikumist ja inimesi, kes armastavad reisida, külas käia või viibivad siin ajutiselt. Siin on palju uusi ideesid, romantikat ja tundeid. Elanikud tegelevad tihti spordiga, reisimisega, aga ei armasta pikaajalisi perspektiive. Kõike soovitakse saavutada kiiresti. See on sobiv elupaik kirjanikele, õpetajatele, turismiga seotud inimestele, suurperedele, aga ka sportlastele.

KORTER 5

5 määrab inimese ühiskondliku positsiooni, annab optimismi, enesekindlust ja usku enese jõusse. Inimene, kes sellises korteris elab, on alati seotud kollektiivsete mõjude ja vajadustega. See number lausa uputab inimese töistesse probleemidesse ja tegevustesse, aga samas soodustab autoriteedi kasvu ja laiendab silmaringi. 5 esindab täisverelist elu ja lubab nautida kõiki elurõõme. Kui inimene neid liigselt ei naudi, siis annab lihtsalt elurõõme ja lõbusid. Liigne toidu nautimine ja lõbutsemine võivad viia terve rea haigusteni, millest esikohal on maksa haigused ja tema liigne koormamine, millest omakorda saavad alguse teised haigused. Ka emotsionaalsel tasandil annab 5 elurõõmu, aga ette võib tulla ka emotsionaalseid väljapurskeid, kui füüsiline energia on madalseisus. Intellektuaalses plaanis aitab 5 sünteesida mõtteid, arvamusi ja fakte, mis omakorda aitab valida õigeid lahendusi probleemidele.

MAJA 6

See on väga hea elupaik pereinimestele. Inimesed tunnevad end siin rahulikult ja turvaliselt. Naabritega on sõbralikud suhted. Siin armastatakse ilu ja kõik selles kodus on maitsekalt kujundatud. Siinne atmosfäär soodustab hingelisi vestlusi ja mälestuste heietamist. See maja sobib elupaigaks medõdedele, sotsiaaltöötajatele, lasteaiakasvatajatele ja pensionäridele.

KORTER 6

6 vastutab materiaalse heaolu eest. Ta annab rikkust ja samas ka edu armastuses. Ta ei lase unustada isiklikku veetlust ega head tervist. See number toob ellu tasakaalu, harmoonilisust ning sündmuste sujuvust, hoides sellega ära tühja rahmeldamise. Füüsiline tervis eeldab korrapärast ja tervislikku toitumist. Emotsionaalses plaanis võib kuus anda stabiilsuse nii armastuses kui ka vihkamises. Hingelises plaanis aitab koguda hingelisi ja vaimseid rikkusi kasutades selleks kõike, mida eluteel kohatakse. Seejuures võivad ainult praktilised kogemused selle või teise teadmise kasulikkuse kriteeriumiks saada. 

MAJA 7

Selles majas valitseb vaikuse, rahu ning süvenemise õhkkond. See on ideaalne paik teaduslikeks uuringuteks või ükskõik, mille õppimiseks. Tihti on sellised majad vanaaegse arhitektuuriga, kus valitseb müstiline ja läbi uurimata asjade ning tundmatuse avastamise atmosfäär. See on hea elupaik teadlastele, uurijatele, õpetajatele, psühholoogidele ja filosoofidele ning kõigile neile, kellele meeldib analüüsida enda mõtteid ja veeta aega ning arendada ja avastada enda sisemaailma. 

KORTER 7

7 annab stabiilsuse ja professionaalse kasvu. See keeruline number õpetab inimest vabanema kõigest üleliigsest, mis segab tema hingelist harmooniat, õpetab hoidma tasakaalus tundeid. Lisab iseloomule kindlust ja tahtejõudu, toob vedamist eesmärkide saavutamisel süvenenud ja kannatlikele inimestele. See number ei lase killustada oma jõude. Sind ootavad ees mitmed ebameeldivused, ehkki täiesti prognoositavad sündmused, mis õpetavad valitsema oma tundeid, aga ka lubavad heita pilgu tulevikku, kus näed oma tehtud otsuste ja tegude tagajärgi. Füüsiline tervis sõltub selgroo seisundist, kui see on korras, siis liiguvad energiad seda mööda normaalselt. Emotsionaalsel tasandil annab külmust, mis kompenseerib tugevuse seista vastu sõltuvustele. Intellektuaalses plaanis annab vaimse edu, kui kontsentreerud kõigi mõtetega tekkinud probleemile. 

MAJA 8

See maja on seotud rahaga. Tema elanikud liiguvad jõudsalt karjääriredelil kõrgemale või teevad midagi, mis annab lisasissetuleku ning kasumi. Siin tekivad ideed, kuidas edukalt äri ajada ja laiendada või alustada uusi kasulikke projekte. See on sobiv elupaik poliitikutele, mänedžeridele, arstidele, ärimeestele, aga ka kuulsatele ja tuntud inimestele. Siin toimub kõik küllaltki suurtes mastaapides. Kui on sissetulek, siis suur, kui ebameeldivused, siis ka suured.

KORTER 8

8 on üllatuste number. Sul ei õnnestu täiel määral programmeerida ega planeerida oma elu. Peamine on see, et pead õppima kasutama aega – vahel on seda ülemäära ja vahel napib täiega. 8 arendab reaktsioonide kiirust ja seepärast toob ellu ootamatuid saatusepöördeid, mille üle sa aja möödudes enam ei imesta, aga oled igal eluhetkel valmis oma huvide eest seisma. Ta annab palju uusi ja huvitavaid tutvusi. Aga ole valmis, et paljud asjad kipuvad selle numbri mõju all purunema, sh suhted teiste inimestega. See number annab õnne neile, kes pühalt oma õnnetähte usuvad. 8 toob kõigi organite protsesside ning elusündmuste arütmia. Kui organism nendega ei kohane, siis võivad tekkida liigesehaigused. 

8 annab mõtetele ebaharilikult tugeva jõu, mis suudab kontrollida kõiki sisemisi protsesse ja sealjuures võimaldab täielikult aktiveerida kõiki hingelisi ja füüsilisi jõude, mis omakorda aitab häälestada oma organismi täielikule rahule. Ilma selle mõistusliku kontrollita on pea võimatu säilitada hea tervis ja parendada oma elu.

MAJA 9

Selles majas valitseb rahu ja mugavuse atmosfäär. Siin on hea arendada oma andeid, et neid siis ka teistele demonstreerida. Aeg möödub siin kummaliselt. Erinevates korterites või korrustel võivad kellad näidata erinevaid aegu. See maja sobib hästi artistidele, filosoofidele, medõdedele, rännumeestele ja vaimsetele tegevustele.

KORTER 9

9 on maailma harmoonia number, mis annab palju hingelist jõudu. Konkreetsetele elusündmustele ta palju mõju ei avalda, ainult kergelt pehmendab seda, mis meie ümber toimub. 9 koosmõjuga oled kaasatud maailma protsesside toimumisse. See number õpetab leidma rahuldust oma sisemaailmast, annab kaitse ja vedamise suhtlemisel hingeliselt lähedaste inimestega, annab leplikkuse, rahu ja tasakaalu. Füüsilise tervise määrab siin ära vee sisaldus organismis ja selle normaalne toimimine ning tasakaal. Emotsionaalses plaanis annab igas olukorras kinni pidamise oma elulistest printsiipidest. Vaimses plaanis aitab läbi meditatsiooni taastada energeetilise sideme loodusega. 

MAJA, KORTER 11

Selle numbriga majas keeb tegevus, inimesed kiirustavad sinna-tänna ja on täis uusi ideid ning otsivad võimalusi nende ideede realiseerimiseks. Selle maja elanikud armastavad õppida, end täiendada, innustuda, toetada ja abistada. Sobib elamiseks giididele, õpetajatele ning loomingulistel aladel tegutsevatele inimestele.

MAJA, KORTER 22

Selle numbriga maja elanikel on suur soov luua enese ümber rahulik ja turvaline atmosfäär. See sobib hästi heategevuslike alade inimestele. 

MAJA, KORTER 33

See on soe ja päikeseline maja. Selle elanikud on väga külalislahked. Siin valitseb rõõmurikas ja lõbus atmosfäär. Maja sobib artistidele, kirjanikele, aga ka laste kasvatamisega seotud inimestele.

Scroll To Top