Tellimine ja kontakt

Numeroloogia ei ole ennustamine, vaid isiku võimaluste, annete ning varjatud võimete argitasandist sügavam lahtiseletamine. Numeroloogiline isikukaart aitab õppida oma sisetunnet rohkem usaldama. Mitte ainult suurtes asjades, vaid ka igapäevategemisetes. Numeroloogia, samuti astroloogia, mida oma töödes ka veidi kasutan, suunavad ja näitavad võimalusi, kuid kõik vastused on inimeses endas.

Inimene sünnib maailma selleks, et läbida oma elus teatud õppetunnid, sarnaselt kontrollpunktidele orienteerumises. Sellel teekonnal on kindlad vaid algus ja lõpp- punkt. Millal inimene finišisse jõuab, seda ei tea keegi. Millise tee kõndija sinna jõudmiseks valib, on inimese enda teha. Kas minna ringiga või lühemat teed, kiirelt või aeglaselt, see on isiklik valik. Ka valesti valides jõuab kohale, aga teekond kujuneb pikemaks ja raskemaks. Kui aga õppida usaldama oma intuitsiooni, arendada seda, milleks oled siia maailma tulnud, siis seda sirgemat ja siledamat teed pidi teekond algusest lõppu kujuneb.

Kuna elan maal, siis silmast silma konsultatsioone ei tee.

Numeroloogiline horoskoop maksab 40 EUR. Töö on kirjalik ca 25-28 lk. millest umbes pool on sünninumbrite+nime igakülgne analüüs ja kirjeldus ning lisaks veidi astroloogiat – Kuu asend, mis näitab alateadlikku olemust. Ülejäänud töö hõlmab tulevikuvõimalusi: tsükkel, apogee, isiklikud aastad, kuud ja päevad. Hetkel siis 2021-2023, mida hiljem saab täiendada ja köidetud tööle lisada.

Töö saadan postiga. Seega vajan ka postiaadressi.
Soovi korral võin saata ka meilile PDF formaadis.

Kui mõtled järele ja soovid tellida, siis saadan Sulle arve. Kui arve tasutud, siis töö tuleb nädala jooksul.

Vajalik info:
EES ja PEREKONNAMIMI
kui nimi on muutunud, siis ka NEIUPÕLVENIMI,
sünniaeg – PÄEV, KUU, AASTA
SÜNNIKELLAAEG (hea oleks vähemalt ligikaudne, kui täpset ei tea)
SÜNNIKOHT (vajalik ainult linna nimi)
POSTIAADRESS

Saada tellimus meilile:
kai@numeroloogia.ee

Scroll To Top